Dijital diş hekimliği ile biyolojiyi koruyan implant

DİJİTAL DİŞ HEKİMLİĞİ İLE BİYOLOJİYİ KORUYAN İMPLANT

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte dijital diş hekimliği, çeşitli yenilikçi tedavilerle ön plana çıkıyor. Bu yenilikler, hastaların tedavi süreçlerini kısaltarak günlük yaşamlarına hızla dönmelerine olanak tanıyor. Dijital diş hekimliği, konforlu, hızlı ve estetik tedavi seçenekleri sunma yolunda önemli adımlar atarken, teknolojinin getirdiği pratiklikle birleşerek bireylere daha kolay ve etkili çözümler sunuyor. Avrupa Estetik Diş Hekimliği Akademisi Üyesi, Divas in Dentistry Türkiye Temsilcisi Güzin Kırsaçlıoğlu hastaların kendi kemik yapılarına uygun çözümler sunan teknolojilerin öneminin altını çiziyor…

“1 GÜNDE DİŞ” UYGULAMALARI  

Avrupa Estetik Diş Hekimliği Akademisi Üyesi, Divas in Dentistry Türkiye Temsilcisi, Dental Estetik Center Kurucusu Dt. Güzin Kırsaçlıoğlu biyolojik implant ve dijital diş hekimliği konularında yaptığı açıklamada şunları belirtti: “Biz, hastalarımızın doğal iyileşme süreçlerini kullanarak tedavi ediyoruz. Biyolojik  yapıyı destekleyerek yaptığımız implantlarımız, hastanın kendi vücut yapısına uyumlu ve maliyet açısından daha dostane bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, hastaların kendi kemik yapısına uygun çözümler üreten, hastalarımıza bireyselleştirilmiş tedavileriler sunuyoruz. Ayrıca tedavilerimizde bütünsel bir perspektife odaklanarak, her zaman bedenin ve ruhun birbirine olan bağını gözetiyoruz. Ağız ve diş sağlığının genel vücut sağlığı üzerindeki etkilerini bilinçli bir şekilde değerlendirerek, çeşitli disiplinleri bir araya getiren yöntemler uyguluyoruz. Teknolojik gelişmeler sayesinde diş hekimliğinde de yeni bir çağdayız. Hasta memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak ve tedavi süreçlerini optimize etmek için dijital diş hekimliği alanındaki yenilikleri yakından takip ediyoruz” açıklamasında bulundu.

Kırsaçlıoğlu; “Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte dijital diş hekimliği alanında bir devrim yaşanıyor. Bu alanda, “1 Günde Diş” uygulamaları, “Şeffaf Plak” tedavisi, “Inlay, Onlay” tedavi, “Zirkonyum” ve  “gülüş dizaynı” gibi birçok yenilikçi tedavi seçeneği sunuluyor. Bu tedaviler, teknolojinin getirdiği hız ve pratiklikle birleşerek hastalara diş estetiği ve sağlığında anında çözümler sunuyor. “1 Günde Diş” uygulamaları özellikle hastaların tedavi süreçlerini kısaltarak günlük yaşamlarına hızla geri dönmelerine imkan tanıyan bir inovasyon olarak öne çıkıyor. Dijital diş hekimliği, bu konseptle birlikte hastalara daha konforlu, hızlı ve estetik tedavi seçenekleri sunma yolunda önemli adımlar atıyor. Yenilikçi teknolojilerle bir araya gelen dijital diş hekimliği, diş sağlığını korumak ve güzelleştirmek isteyen bireyler için daha kolay ve etkili çözümler sunmaya devam ediyor” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x