Sanki Dolara Geçmek Yetmemiş Gibi Birde Zam Yapıyorlar: Red Dead Redemption 2’nin Fiyatı Yükseldi!

Oyuncular olarak henüz dolara geçmenin şokunu atlatamamışken farklı bir zam haberi ile daha karşınızdayız. Rockstar Games’in sevilen oyunu Red Dead Redemption 2’nin ana fiyatına zam yapıldı.

Red Dead Redemption 2’ye zam geldi!

Steam’in Türk lirasına olan desteği sona erdikten sonra çoğu oyunda fiyat artışına gidilmişti. USD-MENA cinsinden ölçülmesi gereken fiyat etiketlerine ise her firma uymuyor ne yazık ki. Bunlardan birisi de Red Dead Redemption 2 oldu.

Dolara geçildiğinde oyunun ana fiyatı 39 dolardı.

39,99 gibi bir dolar etiketiyle karşımıza çıkan oyun indirimsiz haliyle 1.153 TL gibi bir fiyata denk geliyordu. USD-MENA etiketini geçtiğimiz saatlerde çıkartan ve oyuna zam yapan Rockstar Games, biz Türk oyuncuları pek düşünmüyor herhalde.

Oyunun yeni fiyatı 60 dolar oldu.

Steam Sonbahar İndirimleri devam ederken ana fiyata zam yapmaya karar veren Rockstar Games, oyunun fiyatını 59,99 dolara yükseltti. Türk lirasına çevirdiğimiz zaman bu 1.730 TL ediyor.

Diğer oyunları ve GTA 6 ise soru işareti.

Rockstar Games bünyesi altındaki diğer oyunların dolar cinsinden yer alan fiyatları şimdilik aynı kalırken gözler ise GTA 6’nın fiyatına çevrilmiş durumda. Sizce Aralık başında duyurulacak olan yeni GTA’nın fiyatı ne olur?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x