Tırnaklarınız hemen kırılıyorsa çaresi belli! Yumurta sarısı tüm sorunu çözüyor

Yatmadan önce ağızdan alınan E vitamini kapsüllerini açın ve içindeki yağı doğrudan tırnaklarınıza ve tırnak etlerinize uygulayın.

Hindistan cevizi yağı hemen hemen her güzellik probleminin çözümüdür. Tırnaklarınıza ve tırnak etlerinize ılık hindistancevizi yağı uygulayın ve birkaç hafta içinde daha sağlıklı ve daha iyi görünen tırnaklara sahip olun.

Elma sirkesi kırılgan tırnaklar için oldukça faydalıdır. Çünkü tırnaklarınız için demir, kalsiyum, vitaminler ve daha birçok besleyici faktörü içerir.

Elma sirkesini suyla karıştırın ve tırnaklarınızı birkaç dakika bu suyun içinde bekletin. Anında sonuç almak için bunu her gün yapabilirsiniz.

Limon suyu ve zeytinyağı karışımı tırnaklarınızın daha güçlü, daha parlak ve daha beyaz olmasını sağlayacaktır.

Bir parça pamuğu ılık karışıma batırın ve doğrudan tırnaklarınıza uygulayın ve gece boyunca bırakın.

Jojoba yağı, badem yağı ve zeytinyağı. Bu yağ karışımını ısıttığınızda pamuk yardımıyla tırnaklarınıza uygulayın. Cildinizin emmesi için en az 10 dakika bekletin ve ardından nazikçe yıkayın.

Yumurta sarısı ve süt, tırnaklarınızın sağlıklı uzamasına yardımcı olan harika bir tırnak nemlendiricisidir.

Keten tohumu yağı, B vitamini, magnezyum, potasyum ve Omega 3 gibi güçlü tırnaklar için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Bu nedenle, yatmadan önce doğrudan tırnaklarınıza uygulayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x